KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944178

nr 1194 4178

Oscar Brentzell

(1896-1966), Sverige

Oljemålning, Lofoten. Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 50x60 cm

Oscar Brentzell, svensk bildkonstnär född 1896, död 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:42:36

Oscar Brentzell

Läs mer om Oscar Brentzell